Inwestycyjne w Apartamentowcu Przy Sarniej

Mieszkanie na sprzedaż
740 000 PLN , Pow. 64 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
64 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Widzew , Sucha
Rok budowy:
2021
Piętro:
1 na 8
Numer oferty:
M/904926
Cena za m2:
11 563 PLN
Inflacja galopuje... a Ty szukasz dobrej lokaty dla swoich pieniędzy?
Koniecznie zobacz to mieszkanie, które swą lokalizacją i standardem przyciągnie nie jednego najemcę.
Mam przyjemność zaprezentować 2 kawalerki o powierzchni 30 m2 każda, świeżo wyremontowane, wyposażone w nowe meble i sprzęty AGD, gotowe do wynajęcia od zaraz.
Komfortowa przestrzeń tych kawalerek poszerzona o 2 balkony pozwoli na pobieranie ok. 5000 miesięcznie tytułem najmu, co daje nam (ROI) rentowność nieruchomości na poziomie 6,9%.
W najbliższej okolicy znajduje się wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania. Nieopodal ulicy Sarniej znajdują się szkoły, przedszkola i przychodnie a zakupy można wygodnie zrobić w osiedlowych sklepikach i warzywniakach lub skorzystać z bogatej oferty CH Tulipan, znajdującego się 10 minut spacerem od inwestycji. Nieco dalej, ale także blisko jest do Galerii Łódzkiej, która mieści się w odległości 2,4 km.
Niewątpliwym atutem są znajdujące się blisko inwestycji parki i tereny zielone, które dają niekończące się możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu. Najbliżej jest do Parku nad Jasieniem, który od osiedla dzieli jedynie 100 metrów w linii prostej. Nieco dalej jest też urokliwy Park Źródliska wraz z Palmiarnią oraz klimatyczny Księży Młyn. Lubiącym sport mieszkańcom rozrywkę zapewni pobliski park trampolin, natomiast latem będą mogli skorzystać z odnowionego basenu Anilany, znajdującego się zalewie trzy przystanki od osiedla.
Osiedle Przy Sarniej zlokalizowane jest w niedalekiej odległości od jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Łodzi - „skrzyżowania marszałków”. Tworzące skrzyżowanie, aleje Rydza-Śmigłego oraz Piłsudskiego łączą wschodnie i południowe dzielnice miasta z Śródmieściem. Jednocześnie okoliczny układ komunikacyjny gwarantuje znakomite połączenia komunikacji publicznej z wszystkimi istotnymi punktami na mapie Łodzi. W pobliżu także topowe centrum biurowo-kulturalne „Monopolis” oraz zespół biurowy „Imagine”.
Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 35.000,00 zł

Sprzedaż mieszkania na fakturę.
Kupujący nie płaci PCC i prowizji za pośrednictwo.Nieprawidłowy adres E-mail