Piękna kawalerka bezczynszowa

Mieszkanie na sprzedaż
145 000 PLN , Pow. 18 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
18 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Widzew
Rok budowy:
1980
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
M/810988
Cena za m2:
8 056 PLN
Chcesz zamieszkać w pięknej zielonej okolicy z dala od zgiełku aut ?

Przedstawiam Ci na sprzedaż kawalerkę bezczynszową po generalnym remoncie. Wymienione są okna, kaloryfery, drzwi i ościeżnice, instalacja wodno- kanalizacyjna, elektryka miedziana.

Mieszkanie jest wyodrębnione jako jedno z 4-ch w domu wolnostojącym, przerobionym na mieszkania. Niewątpliwą zaletą jest dostęp do ogrodu oraz brak czynszu.
Wyposażone jest w centralne ogrzewanie, zainstalowano piec z dwufunkcyjnym kotłem gazowym i zasobnikiem wody, woda i kanalizacja miejska.
Nieruchomość cechuje wysoki standard wykończenia. Wylewki oraz tynki b. dobrej jakości, w łazience odpływ liniowy. Osobne liczniki podprowadzone do każdego mieszkania.

Na podłodze panele, na ścianach gładź oraz dekoracyjna cegła.

Możliwość umeblowania na życzenie klienta.

Mieszkanie posiada taras, dostęp do ogrodu oraz miejsce parkingowe (dodatkowo płatne 10 000 zł). Nieruchomość jest podpiwniczona a każdy z mieszkańców ma dostęp do jej pomieszczeń użytkowych. Powierzchnia znajdująca się pod tarasem również do zagospodarowania dla nowego nabywcy.

LOKALIZACJA:

Sikawa to wspaniała lokalizacja przez wzgląd na bliskość do centrum miasta oraz otaczającą ją zieleń. Mnóstwo tu parków i placów zabaw. Okolica jest doskonale skomunikowana, posiada wszelkie sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie blisko również do marketów.
Obecnie została przeprowadzona modernizacja osiedla, wszystkie uliczki wyłożono kostką brukową, powstały alejki, ustawiono ławeczki oraz nowoczesne oświetlenie ledowe. Owa infrastruktura sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu z rodziną czy uprawianiu sportu.

Koniecznie przyjdź i umów się na prezentację tej pięknej nieruchomości.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Nieprawidłowy adres E-mail