Mieszkania bezczynszowe z dostępem do ogrodu.

Mieszkanie na sprzedaż
300 000 PLN , Pow. 46,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Widzew
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
M/186512
Cena za m2:
6 452 PLN
Chcesz zamieszkać w pięknej zielonej okolicy z dala od zgiełku aut ? Przedstawiam Ci na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni  46,5 m2 po generalnym remoncie. Wszystko zrobione od nowa- dach, elektryka, kanalizacja, ocieplenie budynku oraz wykończenie w nowoczesnym stylu. 
Na placu o powierzchni ok 1500 m2 znajdują się dwa domy, które właściciel przerobił na mieszkania. Niewątpliwą zaletą jest  dostęp do ogrodu oraz brak czynszu.
Nieruchomości wyposażone są w centralne ogrzewanie, zainstalowany jest piec z kotłem gazowym i dwuwężownicowym zasobnikiem wody, ponadto liczniki prądu i wody, kanalizacja miejska.
Mieszkania wykończone w wysokim standardzie.  Wylewki oraz tynki b. dobrej jakości, w łazience odpływ liniowy. Osobne liczniki podprowadzone do każdego mieszkania. Wymienione są okna, nowe kaloryfery, drzwi i ościeżnice.

Jakość wykończenia pomieszczeń w wysokim standardzie. Drzwi wejściowe przeszklone, aluminiowe. Nowoczesne kafelki, na ścianach gładź na podłogach terakota i panele. Kuchnia wyprowadzona pod zabudowę (aneks kuchenny) wymieniona została cała hydraulika, instalacja elektryczna, wszystko w nowoczesnych jasnych barwach.

Nabycie mieszkania jest możliwe jako współwłasność z wpisem do Księgi Wieczystej i sposobem użytkowania.

Miejsce parkingowe do mieszkania dodatkowo płatne.

LOKALIZACJA:

Sikawa to wspaniała lokalizacja przez wzgląd na bliskość centrum miasta oraz otaczającą ją zieleń. Mnóstwo tu parków i placów zabaw. Okolica jest doskonale skomunikowana, posiada wszelkie sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie blisko również do marketów.
Obecnie została przeprowadzona modernizacja osiedla, wszystkie uliczki wyłożono kostka brukową, powstały alejki, ustawiono ławeczki oraz nowoczesne oświetlenie ledowe. Owa infrastruktura sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu z rodziną. Zdobycie działki w tej okolicy jest bardzo trudne.
Koniecznie przyjdź i umów się na prezentację.

Jeśli potrzebujesz kredytu ? Proszę bardzo. Oferujemy również usługi eksperta ds. kredytów, który pomoże sfinansować Ci zakup wymarzonej nieruchomości.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego


Nieprawidłowy adres E-mail