Mieszkanie dla studenta blisko placu Hallera

Mieszkanie na sprzedaż
238 737 PLN , Pow. 28,09 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
28,09 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Stare Polesie , Stefana Żeromskiego
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
M/943705
Cena za m2:
8 499 PLN
Jeżeli szukasz kawalerki, mieszkania dla studenta lub mieszkania inwestycyjnego to jest to oferta dla Ciebie. Prezentuję wyjątkowe, kompaktowe mieszkanie typu studio. Nieruchomość o powierzchni 28m2 została podzielona na strefę dzienną (pokój z aneksem kuchennym) oraz oddzielną sypialnię (osobny pokój z drzwiami). W łazience prysznic. W mieszkaniu został przeprowadzony całkowity remont. Wymienione zostały wszystkie instalacje (elektryczna, hydrauliczna, telewizyjna, internetowa), drzwi, okna. W mieszkaniu znajdują się zabudowy meblowe: kuchenna oraz szafy jak na zdjęciach, z przygotowanym miejscem pod pralkę, zmywarkę, lodówkę. Wszystkie media w mieszkaniu są miejskie - ogrzewanie, woda. Wysokość pomieszczeń 3,5 m. Mieszkanie bardzo słoneczne, ekspozycja okien na południowy - wschód, widok na zieleń. 

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kamienicy, której generalny remont zakończy się w kwietniu 2023 r. W budynku zostały już wymienione: instalacje kanalizacyjne, elektryczne, wentylacyjne. Budynek w trakcie kompleksowego remontu, trwają prace w częściach wspólnych oraz na podwórku.

Kawalerka położona blisko skrzyżowania ulic Więckowskiego i Żeromskiego, blisko centrum i Śródmieścia. Bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu nieruchomości przystanki autobusowe linii 65A, 65B, 86. Bezpośrednie połączenie autobusowe z kampusem Politechniki Łódzkiej. 10 min spacerem do Placu Hallera - UMED. Autobus 86 dojeżdża do Wydziału Ekonomicznego UŁ, a także CKD.

Zapraszam do obejrzenia mieszkania, szczerze polecam!!!

Nieprawidłowy adres E-mail