Rozkładowe M3 na Bałutach REZERWACJA - Rezerwacja

Mieszkanie na sprzedaż
261 083 PLN , Pow. 39,86 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
39,86 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Stare Bałuty , Przemysłowa
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
M/544364
Cena za m2:
6 550 PLN
REZERWACJA
Sprzedam częściowo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie na Starych Bałutach
Mieszkanie to znajduje się w cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta a jednak w mieście, dzięki czemu masz łatwy i szybki dostęp do wszelkich lokalnych sklepów, poczty, marketów jak i szkoły czy przedszkola i co rónie ważne bardzo dobre połączenie komunikacją miejską.
W bliskiej odległości odwiedzisz też dwa łódzkie Parki: Park Ocalałych i Park Szarych Szeregów, gdzie spędzisz fajny czas ze swoim dzieckiem a i singiel miło zrelaksuje się tam spacerując.
To mieszkanie to świetna oferta dla studentów zarówno Akademii Sztuk Pięknych jak i znajdujących się nieco dalej - ale nadal w pobliżu - Wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego - Prawo, Zarządzanie
Kolejną zaletą jest to, że blok zbudowany jest z cegły, dzięki czemu ma lepsze właściwości termiczne i akustyczne - zyskujesz ciszę, nie słuchając sąsiadów za ścianą.

W mieszkaniu liczniki na prąd i gaz. Woda i ciepło jest nieopomiarowane. Czynsz 465 zł zawiera już zaliczki na zryczałtowane media - jak dotychczas w rozliczeniu rocznym zwrot około 600 zł.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia tego przytulnego mieszkania na żywo.

A jeśli potrzebujesz kredytu? Proszę bardzo...Oferujemy również usługi eksperta ds. kredytów, który pomoże sfinansować Ci zakup wymarzonej nieruchomości. Dajemy także gwarancję zwrotu zadatku w przypadku nieotrzymania kredytu.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nieprawidłowy adres E-mail