Jedyna taka nieruchomość na Piotrkowskiej !!!

Mieszkanie na sprzedaż
1 450 000 PLN , Pow. 205,99 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
205,99 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Piotrkowska
Rok budowy:
1870
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
M/134403
Cena za m2:
7 039 PLN
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży jedynej o takiej powierzchni nieruchomości na ul. Piotrkowskiej. W kamienicy należącej kiedyś do rodziny Ramischów znajduje się mieszkanie o łącznej powierzchni 205,99 m2. Lokal mieści się na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z windą. Z mieszkania można wyodrębnić dwa osobne mieszkania z oddzielnymi wejściami, gdyż do lokalu jest wejście z dwóch klatek schodowych. Nieruchomość składa się z 6 pokoi, łazienki, kuchni, pomieszczenia gospodarczego i dwóch korytarzy.
Obecny układ i charakter mieszkania pozwala na prowadzenie w nim różnego typu działalności: gabinety medyczne, gabinety psychologiczne, gabinety masażu, sale szkoleniowe, studio jogi, agencja mody, studio fotograficzne, studio projektowe, kancelaria, fundacja.
W mieszkaniu zachowane zostały sztukaterie oraz w dwóch pokojach znajdują się piece kaflowe. Kilka lat temu nieruchomość przeszła gruntowny remont, wymienione zostały wszystkie instalacje, C.O. miejskie, zainstalowana jest klimatyzacja. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche. Układ budynku sprawia, że na każde piętro przypada jedynie dwóch właścicieli lokali.
Zapraszam do kontaktu i zachęcam do obejrzenia nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 kodeksu cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail