Luksusowy apartament w kamienicy

Mieszkanie na sprzedaż
895 000 PLN , Pow. 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Wólczańska
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
M/542265
Cena za m2:
8 950 PLN
Przedstawiam apartament o powierzchni 100 m2 po generalnym remoncie, usytuowany na drugim piętrze zabytkowej kamienicy w centrum Łodzi. Niesamowity miks nowoczesnego designu i eklektycznego charakteru fabrykanckiego miasta.

Budynek przy Wólczańskiej 37 to łódzka chluba - przykład idealnego podejścia do XIX-wiecznego dziedzictwa miasta. Eklektyczna kamienica z oficyną i bogato zdobioną fasadą odzyskała dawny blask po profesjonalnym, kompleksowym remoncie, stając się luksusowym miejscem do zamieszkania. Łączy w sobie najwyższy komfort i wysoką jakość wykończenia, zgodnie z obecnymi standardami nieruchomości klasy premium i designu, a także wyjątkowy, fabrykancki klimat Łodzi.
Lokal o łącznej powierzchni 100 m2, usytuowany jest na drugim piętrze kamienicy. Co ważne, układ budynku sprawia, że na każde piętro przypada jedynie dwóch właścicieli lokali, znacznie ograniczając liczbę mieszkańców budynku i potencjalnych sąsiadów.

Na apartament składają się trzy główne, duże pokoje: salon, jadalnia z kuchnią, sypialnia, hol wejściowy, łazienka i garderoba / pomieszczenie gospodarcze. Wyjście z salonu prowadzi na balkon. Przestrzenie są ustawne i widne.
Kamienica ma wewnętrzne podwórze, do którego z ulicy prowadzi otwierana pilotem brama.

Nieprawidłowy adres E-mail