Piękna kawalerka bezczynszowa

Mieszkanie na sprzedaż
209 000 PLN , Pow. 26 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
26 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Rokicie
Rok budowy:
1989
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
M/487344
Cena za m2:
8 038 PLN
Przedstawiam Ci na sprzedaż piękną kawalerkę na Rokiciu po remoncie generalnym, w domu wolnostojącym, przebudowanym na 6 mieszkań. Dużym atutem nieruchomości jest brak czynszu oraz dostęp do ogrodu.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wymieniono cała hydraulikę oraz instalacje elektryczną. Cały budynek wykończony jest w wysokim standardzie. Nowoczesna terakota, odpływ liniowy pod prysznicem, zabudowa kuchenna wszystko w jasnych ciepłych barwach.
Do każdego z mieszkań podprowadzone są osobne podliczniki dzięki czemu płacisz za rzeczywiste zużycie mediów.
Mieszkańcy posiadają dostęp do ogrodu oraz miejsce parkingowe.

LOKALIZACJA:

Rokicie to wspaniała lokalizacja przez wzgląd na bliskość centrum miasta oraz otaczającą ją zieleń. Mnóstwo tu parków i placów zabaw. Okolica jest doskonale skomunikowana, posiada wszelkie sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie blisko również do marketów.
Wszystkie uliczki utwardzone. Owa infrastruktura sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu z rodziną. Zdobycie działki w tej okolicy jest bardzo trudne.
Koniecznie przyjdź i umów się na prezentację.

Jeśli potrzebujesz kredytu ? Proszę bardzo. Oferujemy również usługi eksperta ds. kredytów, który pomoże sfinansować Ci zakup wymarzonej nieruchomości.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Nieprawidłowy adres E-mail