Mieszkanie w bliźniaku ul. Widna

Mieszkanie na sprzedaż
500 000 PLN , Pow. 79,70 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
79,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Łódź Górna , Widna
Rok budowy:
2014
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
M/472945
Cena za m2:
6 274 PLN
Prezentuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, które stanowi odrębną nieruchomość w domu typu bliźniak. Mieszkanie znajduje się na ul. Widnej, na osiedlu Ruda Pabianicka w dzielnicy Górna. Nieruchomość składa się z 2 pięter oraz poddasza i posiada indywidualne wejście. Na parterze jest kuchnia oraz pokój dzienny o powierzchni 23 m2, na piętrze jest sypialnia, pokój dziecka oraz łazienka. Poddasze to obecnie pokój dziecka oraz przestrzeń gospodarcza. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkania to 79,7 m2, na którą składają się kuchnia, salon, 3 pokoje, łazienka i nieduże pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie nie posiada balkonu, natomiast w sypialni znajduje się duże okno balkonowe z balustradą paryską. Atutem nieruchomości jest niewielki ogródek, który znajduje się przy wejściu do domu, gdzie można stworzyć miejsce relaksu oraz wypoczynku. 
Mieszkanie ma funkcjonalny układ, jest idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2, dla pary, dla ludzi, którzy lubią ciszę i spokój a jednocześnie szybki dostęp do centrum miasta. Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe na zamkniętej posesji (dodatkowy koszt 15 000zł).
Budynek, w którym mieści się mieszkanie w 2014 roku przeszedł generalny remont, został ocieplony, zostały wymienione wszystkie instalacje oraz wymienione okna.
Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej, cichej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, kameralna, niska zabudowa. Mieszkanie wymaga remontu lub odświeżenia. Obecnie zainstalowany jest piec elektrodowy, który pełni dwie funkcje, ogrzewa wodę w bojlerze oraz obsługuje centralne ogrzewanie. 

Zapraszam na prezentację.

Pomagam w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail