Mieszkanie 45m2 z ogródkiem, spokojna lokalizacja

Mieszkanie na sprzedaż
348 656 PLN , Pow. 45,28 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45,28 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Bałuty
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 7
Numer oferty:
M/500476
Cena za m2:
7 700 PLN
Polecam dwupokojowe (45m2) mieszkanie na parterze z ogródkiem o powierzchni ponad 28m2 w północnej części Łodzi. Nieruchomość idealnie nadaje się dla młodej osoby lub pary, ale także dla osób niepełnosprawnych czy seniora.
Stan deweloperski pozwala na urządzenie swojego lokum od podstaw w miejscu pachnącym nowością i bez konieczności usuwania pozostałości po poprzednich lokatorach! Od razu pozwala działać wyobraźni.

Brak PCC!

Mieszkanie ma otwarty i tym samym bardzo zachęcający układ, jednocześnie zachowuje niezwykłą funkcjonalność - salon oraz kwadratowy aneks kuchenny od przedpokoju oddzielone są tylko ścianką działową, wzdłuż której można ustawić np. sporą szafę.
W mieszkaniu znajduje się duża, prawie 12m2 sypialnia z widokiem i wyjściem do ogródka.
Z przedpokoju prowadzi wejście do łazienki - pomieszczenie o powierzchni ok. 4,5m2 spokojnie pomieści całkiem dużą wannę.

Atutami lokalizacji nieruchomości są na pewno pokaźne tereny zielone przy jednoczesnym dostępie do środków komunikacji miejskiej i możliwości szybkiego dojazdu w każde miejsce Łodzi. Wokół znajdują się dobrze wyposażone kompleksy handlowo-usługowe. W pobliżu są także liczne atrakcje - m.in. basen, ZOO i Orientarium.

Istnieje także możliwość dokupienia miejsca postojowego naziemnego w cenie 19 tysięcy złotych.
Cała inwestycja jest monitorowana, co dodatkowo zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa. W budynkach zamontowano windy cichobieżne, niezakłócające spokoju mieszkańców.

Zapraszam na prezentację!

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Nieprawidłowy adres E-mail