Mieszkanie, Łódź-Bałuty, ul. Północna 25

Mieszkanie na sprzedaż
349 000 PLN , Pow. 49,25 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49,25 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Bałuty , Północna
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
M/387065
Cena za m2:
7 086 PLN
Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w bloku z cegły na ul. Północnej 25 . Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z 2 pokoi (15m2, 13m2), kuchni (12m2), łazienki z WC i przedpokoju. Ofertę kieruję szczególnie do osób młodych oraz do osób, które poszukują mieszkania w celach inwestycyjnych. Lokalizacja nieruchomości gwarantuje, że mieszkanie będzie chętnie wynajmowane. Atutem jest funkcjonalny i przestronny rozkład mieszkania, dwa ustawne pokoje i obszerna kuchnia. Blok jest odnowiony, klatka schodowa jest bardzo zadbana, wyposażona w monitoring, zamontowane są kamery. W klatce na półpiętrze znajduje się miejsce do przechowywania rowerów. Obecnie ulica Północna jest w trakcie przebudowy, rewitalizowana jest także sąsiadująca kamienica. Już w przyszłym roku ta okolica będzie odmieniona, wzdłuż ulicy Północnej pojawią się nasadzenia, rabaty z niskimi krzewami oraz zostaną posadzone drzewa. Wizualizacje dostępne na stronie rewitalizacja Urzędu Miasta Łodzi
https://rewitalizacja.uml.lodz.pl/dzialania/4-okolice-placu-wolnosci-i-starego-rynku/polnocna-23/.
Jest to idealne miejsce dla studentów oraz ludzi, którzy lubią centrum Łodzi i chcą mieć wszędzie blisko. Mieszkanie dobrze skomunikowane, blisko Manufaktury, po drugiej stronie ulicy Park Staromiejski.
Mieszkanie wymaga odmalowania.

Szczerze polecam tę nieruchomość, posiada duży potencjał.

Jeśli potrzebujesz kredytu, oferuję również usługi eksperta ds. kredytów, który pomoże sfinansować Ci zakup nieruchomości.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Nieprawidłowy adres E-mail