Lokal handlowo- użytkowy na Górniaku

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
1 300 PLN , Pow. 25 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
25 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Górna , Piotrkowska
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
M/497321
Cena za m2:
52 PLN
Wynajmę lokal handlowo-usługowy o powierzchni 25 m2 na Górniaku.
Znajduje się w bardzo dobrym punkcie dodatkowo wyposażony w zaplecze socjalne i sanitarne. Woda rozdzielona na dwa osobne pobory.
Lokal jest monitorowany i posiada alarm. Można korzystać z wystawy przed lokalem za dodatkową bardzo małą dopłatą (ok 5 zł.) 
W środku puste pomieszczenie wyłożone terakotą. Z zewnątrz w całości przeszklony i wyposażony w rolety.

Dotychczas właścicielka prowadziła tam lokal odzieżowy, bardzo dobrze prosperujący. Chętnie wynajmie pod fryzjerstwo, lokal kosmetyczny, wszelkie usługi, niechętnie pod gastronomię z koniecznością gotowania.
Dodatkowe koszty prąd, woda i śmieci w zależności od zużycia (czynsz w cenie wynajmu).
W pobliżu budynku znajduje się wiele miejsc postojowych dla potencjalnych klientów oraz pracowników. Możliwość parkowania przed lokalem

Świetna lokalizacja na Górniaku, idealna pod wszelaką działalność w formie sklepu czy punktu usługowego. W okolicy kwiaciarnia oraz sklepy odzieżowe. Koniecznie zadzwoń i umów się na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail