Łódź, Bałuty – ul. Krawiecka | 45,87 m² | 2 pokoje | osobna kuchniaNa sprzedaż funkcjonalne,
dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,87 m², położone przy ul. Krawieckiej na łódzkich Bałutach.
Mieszkanie ma
klasyczny, bardzo wygodny układ – dwa niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. To propozycja dla osób, które cenią sobie przestrzeń, funkcjonalność i charakter starszego budownictwa.
Dużym atutem nieruchomości jest
ładny, zachowany parkiet, który nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu. Mieszkanie jest
czyste i zadbane, a pozostawione
oryginalne meble w stylu PRL tworzą niepowtarzalną atmosferę i mogą być ciekawym elementem aranżacji dla miłośników vintage.
Najważniejsze atuty:
- 45 m² powierzchni
- 2 niezależne pokoje
- osobna kuchnia
- ładny, klasyczny parkiet
- mieszkanie umeblowane
- zachowane meble w stylu PRL/vintage
- czyste i zadbane
- funkcjonalny układ pomieszczeń
- brak balkonu
Lokalizacja
Ul. Krawiecka to dobrze skomunikowana część Bałut, z dogodnym dostępem do sklepów, komunikacji miejskiej, terenów zielonych oraz centrum Łodzi. W okolicy znajdują się m.in. parki, Rynek Bałucki, a do Manufaktury można szybko dotrzeć zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.
Mieszkanie z charakterem – dla osoby, która zamiast bezosobowego wnętrza szuka miejsca z własną historią i klimatem.Zapraszam do obejrzenia mieszkania i poznania jego wyjątkowej atmosfery na żywo.